Forum
 

Nigeryjczyk na treningu Górnika

(aktual.: 23:53) Z drużyną Górnika ćwiczył dzisiaj Nigeryjczyk Henry Sunday Uwagboi. To nie był jednak najlepszy pomysł.
20-letni obrońca jest w Polsce od początku stycznia. Na początku trenował z Widzewem Łódź. Nie poradził sobie. Był słabszy fizycznie i wolniejszy od reszty piłkarzy. Miał też problemy ze zdrowiem. Najpierw narzekał, że zatyka go podczas biegu, potem bolały go korzonki, a na koniec miał problemy z pachwiną. Ostatnio występował w malezyjskiej drużynie Telkom Melaka. Menedżerem piłkarza jest Anthony Egwuatu, nigeryjski lekarz, znany w naszym w regionie m.in. ze współpracy ze Szczakowianką, do której sprowadził Bensona Ejike Aniha i Wasiu Akanni Sundaya. Piłkarz również w Górniku nie zrobił korzystnego wrażenia i już opuścił Zabrze.
Z Górnikiem po raz pierwszy trenował też Krystian Lamberski. 27-letni obrońca grał ostatnio w Górniku Polkowice. Wcześniej występował też w Polarze Wrocław, Pogoni Oleśnica i Aluminium Konin.

źródło: Gazeta Wyborcza / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online