Sprawdzą Libańczyka

Dziś wieczorem piłkarze Górnika wyjeżdżają na tygodniowe zgrupowanie na Majorkę. W nocy mają zameldować się w Berlinie, skąd o 7 rano wylecą do Palma de Mallorca. Zabrzanie zamieszkają w trzygwiazdkowym ośrodku Aparthotel Club Cala Millor w miejscowości Cala Millor we wschodniej części wyspy. Wyjazd sfinansowało zabrzańskie Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe PROINSTAL. W trakcie pobytu jedenastka z Roosevelta ma rozegrać co najwyżej jeden sparing - być może z drugą drużyną Mallorki.
Trener Ryszard Komornicki zabierze do Hiszpanii 20 zawodników. W tym gronie mają być bramkarze Carsten Nulle i Mateusz Sławik oraz obrońca Stipe Matić. Niemiec i Chorwat są bliscy podpisania kontraktów z Górnikiem. Nulle ma dołączyć do ekipy już w Berlinie. Dziś ma się okazać, czy znajdzie się w niej miejsce dla narzekającego na uraz kolana Rafała Andraszaka. Wczoraj z drużyną trenowali także niechciani w Polonii Warszawa obrońca Sławomir Jarczyk i pomocnik Damian Seweryn, ale tylko ten drugi znajdzie się w kadrze, jeżeli dziś porozumie się z prezesem Jerzym Frenkielem w kwestiach finansowych. Na Majorce Komornicki chce też sprawdzić środkowego pomocnika z Libanu, byłego reprezentanta tego kraju, który ma przylecieć na własny koszt.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]