Jutro decyzja w sprawie zakazu transferów dla Górnika

Jarosław PopielaNa Górniku Zabrze wciąż wisi wyrok Wydziału Dyscypliny, zakazujący transferów do klubu. Gdyby został utrzymany, żaden z pozyskanych piłkarzy nie mógłby grać w lidze. Sprawa ma się rozstrzygnąć w czwartek. - Oczywiście, że o tym myślę. Wierzę jednak, że dojdziemy do porozumienia - mówi trener Ryszard Komornicki, a Jerzy Frenkiel jest w trakcie rozmów z kancelarią prawniczą, która reprezentuje interesy Jarosława Popieli. 
Przypomnijmy, że to zaległości wobec tego piłkarza spowodowały nałożenie na klub kary. - Cały czas rozmawiamy i szukamy pieniędzy. Nie ma innej możliwości - twierdzi Frenkiel. - Prawdopodobnie pojadę w czwartek do Warszawy na kolejne posiedzenie wydziału. Przede wszystkim jednak wierze w dobrą wolę obu stron.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online