Cracovia w rozsypce przed meczem z Górnikiem

W trudniej sytuacji znalazł się nowy szkoleniowiec Cracovii, Albin Mikulski przed piątkowym meczem ligowym z Górnikiem Zabrze. Ma kłopoty z zestawieniem linii defensywnej, gdyż ciężkiej kontuzji oka doznał we wtorek obrońca Krzysztof Radwański.
Wcześniej nabawili się kontuzji - Tomasz Wacek i Marek Baster, a występ bramkarza Marcina Cabaja stanął pod znakiem zapytania. Ma on naciągnięty mięsień czworogłowy uda. Prawdopodobnie nie zagra także Arkadiusz Baran, gdyż ma uszkodzony mięsień prosty uda i mięsień biodrowy.
Na trzy tygodnie wykluczony jest z gry Krzysztof Radwański. Po mocnym uderzeniu piłką w twarz doznał urazu oka, ma zaburzenie wzroku. Trafił na ostry dyżur okulistyczny i czeka go dłuższy pobyt w szpitalu, poinformował dr Bartłomiej Kita.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]