Pojadą po kolacji

Piłkarze Górnika Zabrze i trener Ryszard Komornicki podjęli decyzję, że na jutrzejszy mecz z Cracovią, którym zainaugurują wiosenne rozgrywki, wyjadą dziś po kolacji.
- Prześpimy się pod Krakowem, dzięki temu zespół będzie mógł bardziej się skoncentrować - uważa szkoleniowiec.
Na wczorajszych zajęciach nie było już Daniela Radawca.
- Trenował z innym zespołem, ale jeszcze nic nie zostało przesądzone. Niestety, nie jest to klub z pierwszej czy drugiej ligi, bo w tych przypadkach okienko transferowe jest już zamknięte - stwierdził prezes Jerzy Frenkiel. 
Piłkarz najprawdopodobniej wróci do Lechii Zielona Góra, ale pod uwagę brana jest też Stal Stalowa Wola.
Właśnie z działaczami Lechii Frenkiel powinien dojść dziś do porozumienia w kwestii uregulowania wynoszącego 100.000 złotych zadłużenia związanego z transferami Pawła Wojciechowskiego i Wojciecha Okińczyca do Cracovii.
- W naszych rozmowach pojawiły się znów pewne rozbieżności, ale mam nadzieję, że zamknięcie tej sprawy to już tylko kwestia godzin - oświadczył prezes Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]