Jedna niewiadoma

- Patrzę na boiska i można się załamać. Trenujemy na murawie ze sztuczną nawierzchnią, ale w środę cały czas przy padającym śniegu. Przyjdzie nam grać w Krakowie w zupełnie innych warunkach - mówi trener zabrzan, Ryszard Komornicki. Decyzje personalne, kto wsiądzie dziś do autokaru jadącego do... Jaworzna, zapadną po czwartkowym treningu. - W Jaworznie mamy nocleg na krótkim, przedmeczowym zgrupowaniu. Zabiorę na pewno osiemnastu ludzi. Jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę, to mam tylko jeden dylemat - zdradza Komornicki, który w ataku wystawi prawdopodobnie osamotnionego Brazylijczka Klebera. Co prawda w drużynie jest od kilku dni Jacek Ziarkowski, ale nie zagrał w drużynie żadnego sparingu i odbył kilka treningów w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Komornicki nie wyklucza, że "Ziaro" na boisko wejdzie. - On trenował, jest dobrze przygotowany do rundy i wszyscy wiemy co potrafi. Problem to jego zgranie z zespołem, ale wejście z ławki... Dlaczego nie?
Górnik zagra jutro w niebieskich strojach. Będzie w nich grał prawdopodobnie w większości meczów wyjazdowych. Komornicki przeciwko Cracovii grał w karierze na wyjeździe tylko raz. - Dawno temu, w moim pierwszym sezonie w Górniku. Było wtedy 0:0. To nie jest zły wynik, choć mogę obiecać, że będziemy grali tej wiosny ofensywną piłkę - kończy trener zabrzan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]