Płaca z Krakowa

Jacek Wiśniewski ma szansę udowodnić, że niesłusznie wypożyczono go z Cracovii do Górnika. Czy to zrobi za wszelką cenę, skoro bierze wypłatę z kasy klubowej "Pasów"?
Wiśniewski jest w komfortowej sytuacji. Obrońca górników zagra bez presji, bo zabrzanie walczą o pozostanie w lidze, a ponadto - w przeciwieństwie do kolegów zawsze ma pensjęĘna czas, bo płaci mu Cracovia. - Krakowianie zobowiązali się, że będą mi płacić połowę wypłaty. Ale w praktyce jest tak, że przekazują mi całą sumę, zaś później 50 procent ściągają sobie od Górnika - wyjaśnia.

Jacek Wisniewski w Górniku wystąpi na prawej obronie, choć grał ostatnio na środku tej formacji. - Grałem tak przez siedem lat w Zabrzu, zanim odszedłem do Szczakowianki i potem latem 2004 roku do Cracovii. Nie robi mi różnicy, gdzie gram. Mogę być też pomocnikiem - przekonuje zawodnik. - Mnie nie chodzi o to, by komukolwiek coś udowadniać. Przez wiele lat miałem pewne miejsce w Górniku, później w Szczakowiance. U każdego trenera grałem, tylko Wojciech Stawowy nie widział dla mnie miejsca. To jego sprawa, jego problem. Nie będę wracał do tego pana, bo nie warto.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]