Porażka rezerw w półfinale PP

Rezerwy Górnika Zabrze przegrały w półfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze z wiceliderem V ligi, ŁTS-em "Łabędy" Gliwice 2:3. Pierwszy gol strzelił w 30. minucie Sebastian Mączka. Wyrównał zaledwie dwie minuty później Dariusz Ficulak. Prowadzenie 2:1 zabrzanom zapewnił Tomasz Szczeponik, ale w 82. minucie znów był remis po celnym trafieniu Krzysztofa Zapalskiego. W 90. minucie Mączka został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Zwycięską bramkę strzelił Tomasz Grozmani.
Tym samym "górnicy" prowadzeni przez Andrzeja Kobiałkę odpadli z dalszej rywalizacji.

źródło: własne, DZ