Forum
 

Frenkiel: Wracamy do tradycji

Jerzy Frenkiel (fot. Dziennik Zachodni)Mecz Górnika z Odrą był już przekładany trzy razy. Dodając do tego spotkanie z Pogonią, Górnik jest rekordzistą wiosny. Jego mecze były przekładanie już czterokrotnie. - I wystarczy. W sobotę w Zabrzu gramy na pewno. Choć to będzie 1 kwietnia, przesądni nie jesteśmy. Po prostu przygotowaliśmy boisko do gry - deklaruje prezes Górnika, Jerzy Frenkiel. Faktycznie, o stan płyty na Roosevelta mogą być spokojni. Nie ma wody, nie jest grząsko, śnieg był w końcu usunięty z murawy już w połowie marca kiedy boisko przygotowywano na spotkanie z Pogonią.
Jaką niespodziankę szykuje klub na rozegranie pierwszego w tym roku meczu na własnym stadionie. - Wierzę, że dobry wynik. A przed meczem zagra orkiestra dęta kopalni Makoszowy. Wracamy do tradycji. To dziś zdecydowanie nasza najmocniejsza strona - twierdzi Frenkiel.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online