Kontuzja Sławika

Mateusz Sławik (fot. Dziennik Zachodni)Dyskusja kto jest lepszym kandydatem do gry w bramce Górnika, Carsten Nulle czy Mateusz Sławik, prawdopodobnie dobiegła końca. Na środowym treningu Sławik doznał kontuzji kości piszczelowej, która może go wyeliminować z gry nawet na kilka tygodni.
Wersja pesymistyczna jest taka, że były bramkarz GKS i Polonii Warszawa w tym sezonie nie wyjdzie już na boisko. Nulle, który w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin obronił rzut karny, może więc czuć się pewniakiem, nie tylko na mecz z Koroną.
Pierwotnie ten mecz miał być rozegrany dziś, ostatecznie został przeniesiony na dzień jutrzejszy. W Górniku, któremu przekładano tej wiosny już kilka spotkań, akurat tym razem nie narzekano. To jeden dzień oddechu więcej, a w drużynie grającej co trzy dni na trudnych boiskach nie ma wielkiego manewru.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online