Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Korony, Ryszard Wieczorek: Mimo wielu obaw o postawę gości, powiodło się nam na początku meczu i później już tylko pozostawało naszym piłkarzom uważne kontrolowanie gry. Momentami grali na zupełnie dobrze jak przystało ligowcom z czołówki tabeli, akcje mogły zadowolić nas, jak i podobać się kibicom. Piłkarze muszą jednak pamiętać, by nie grać zbyt swobodnie, jak to miało miejsce, gdy goście otrzymali w prezencie bramkę. Teraz mają 24 godziny wypoczynku świątecznego i w poniedziałek przygotowania do meczu z Lechem. 

Trener Górnika, Ryszard Komornicki: Przespaliśmy początek meczu, później już tylko gospodarze dominowali na boisku, wykorzystali nasze błędy. W drugiej połowie zaświtała nadzieja na zbliżenie się do gospodarzy, przy ich okresowej dekoncentracji, ale czwarta bramka dopełniła goryczy i potwierdziła, kto był w tym meczu lepszy.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online