Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Krzysztof Bukalski (z prawej) - fot. korona-kielce.plKrzysztof Bukalski (Górnik): Korona wygrała zasłużenie. Dominowała na boisku od początku do końca. Moim zdaniem w pełni kontrolowała to, co się działo na placu gry. Mieliśmy momenty, w których próbowaliśmy atakować, ale nie stworzyliśmy na tyle groźnych sytuacji, aby się pokusić o zdobycie bramki. Przecież gola honorowego nie zdobył nawet nasz zawodnik. My walczyliśmy do końca i będziemy dalej w lidze walczyć. Na pewno się nie poddamy i postaramy się utrzymać w pierwszej lidze.

Damian Seweryn (Górnik): Przyjechaliśmy tu pełni optymizmu po szczęśliwym meczu z Zagłębiem. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna. Nie oznacza to jednak, że zrezygnujemy z walki o utrzymanie. Będziemy walczyć do końca o nasz ligowy byt. Będziemy dążyć konsekwentnie do tego, aby łapać te punkty. Dziś Korona była zdecydowanie lepszym zespołem od nas. Determinacja kielczan jest naprawdę imponująca. Będą za wszelką cenę starać się zakwalifikować do europejskich pucharów.

Krzysztof Gajtkowski (Korona): Z meczu na mecz gramy coraz lepszą piłkę. Wygraliśmy już trzecie spotkanie z rzędu. Grzesiek Piechna strzela piękne bramki. Narzekano, że się zaciął, ale pokazał, że umie grać w piłkę i trafiać do siatki. Miejmy nadzieje, że zostanie królem strzelców. My nareszcie gramy tak, jak tego od nas oczekiwano. Naprawdę przyjemnie jest grać, kiedy na stadion przychodzi po 10 tysięcy ludzi i głośno nas dopinguje. W pierwszej połowie pokazaliśmy bardzo dobry futbol. Życzę Górnikowi, aby się utrzymał w pierwszej lidze, bo jest to zasłużony dla kraju klub.

Hernani (Korona): Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Graliśmy cały czas do przodu. Stworzyliśmy sporo sytuacji, część z nich potrafiliśmy wykorzystać. Można powiedzieć, że wynik mówi sam za siebie. Żałuję tej samobójczej bramki. Nie zrozumieliśmy się z Maćkiem Mielcarzem – ja czekałem na niego, on na mnie. Zabrakło komunikacji, ale na szczęście straciliśmy gola, gdy było już 3:0 dla Korony.

źródło: korona-kielce.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online