Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Przemysław Cecherz (fot. drożdzal)Przemysław Cecherz (trener Górnika): Wiadomo, że z wyniku nie możemy być zadowoleni. Z gry również nie za bardzo. Ale chciałem stanąć w obronę chłopców, bo dopóki starczało im sił, dopóki byli skoncentrowani, to grali bardzo dobrze i ostrożnie. Wiadomo, my jesteśmy po środowym meczu, po którym było dużo zaangażowania z naszej strony. Amica widać było, była świeższa, szybsza, no i nie ukrywajmy, ma niezłych zawodników w swoich szeregach. Mecz zaraz ułożył się Amice po przerwie, co spowodowało to, że mogła prowadzić swoją ulubioną grę, jaką jest gra z kontry. I szczerze można powiedzieć, że mogła więcej bramek strzelić.

Krzysztof Chrobak (trener Amiki): Nie da się ukryć, że jestem bardzo zadowolony z wyniku meczu i postawy drużyny po takich trzech meczach, gdzie byliśmy w pewnym dołku, a szczególnie po ostatnim meczu z Arką. Naszym głównym zadaniem dzisiaj było zagrać dobry mecz i myślę, że szczególnie w drugiej połowie udało nam się to zrealizować. Te trzy punkty dzisiaj zdobyte pozwalają nam włączyć się do walki o puchary. Natomiast nie ukrywam, że ze smutkiem te trzy punkty wydarliśmy Górnikowi, a jemu te punkty są strasznie potrzebne. Życzę gospodarzom, żeby w następnych meczach wygrywali i żeby Górnik utrzymał drużynę w pierwszej lidze.

źródło: własne
autor: puszekRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online