Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Amica

Artur Prokop (Górnik): Zabrakło nam wszystkiego: koncentracji, skuteczności oraz świeżości. Czy w tej sytuacji można wygrać mecz? Nie! Tylko kibice stanęli na wysokości zadania i mocno nas wspierali.
Krzysztof Bukalski (Górnik): Nasza sytuacja jest trudna, ale nadal się upieram, że z niej wyjdziemy zwycięsko i utrzymamy się w ekstraklasie.
Damian Seweryn (Górnik): Amica to nie żadne ogórki i potrafi grać w piłkę. Każdy z nas chce ratować swoje miejsce pracy i teraz to jest najważniejsze. 
Jacek Wiśniewski (Górnik): Nic nie godom.
Karol Gregorek (Amica): Zagrałem na nietypowej pozycji, bo Zbyszek Grzybowski jest kontuzjowany. Nie mam jednak co wybrzydzać i trzeba grać tam gdzie wskaże trener. Mnie udało się strzelić gola i powiem szczerze nie natrafiłem na przeszkody ze strony rywala. Wjechałem w pole karne jak chciałem, Wiśniewskiego minąłem i takich sytuacji się nie marnuje.
Jacek Dembiński (Amica): - Graliśmy dobrze i od razu widać efekty. Dość często stosujemy taką akcję, po której Bienuk zdobył gola. Kikut mnie "ustrzelił", ale na szczęście piłkę amortyzowałem. Gdyby ta akcja decydowała o wyniku meczu to ja pewnie by go "odstrzelił".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online