Co wymyślą akcjonariusze?

Dziś na Roosevelta zostanie dokończone walne zgromadzenie akcjonariuszy. Przypomnijmy, że zarządzona w czwartek przerwa miała służyć doprecyzowaniu uchwały, na mocy której zostanie podwyższony kapitał spółki. Szczegółowy zapis ma też wskazywać podmiot, który obejmie nowe akcje - chodzi o gminę. Tyle tylko, że po pierwszych "przeciekach" o takim scenariuszu władze Zabrza zareagowały nie tylko chłodno, ale z wyraźnym zaskoczeniem. 

- Na razie nie uprzedzajmy faktów. Były rozmowy w Urzędzie i staramy się przekonać miasto co do słuszności takiego posunięcia - przyznał prezes Górnika, Jerzy Frenkiel.

Inną sprawą spędzającą sen z powiek sternika zabrzan, jest obsada trenerskiej ławki.

- Musimy się nad tym zastanowić, ale nie wchodzi w grę nikt poza szkoleniowcami zatrudnionymi już przez klub - deklaruje Frenkiel, ucinając w ten sposób plotki dotyczące np. powrotu do Zabrza Mieczysława Broniszewskiego.

A na wspomnianej liście osób zatrudnionych przez klub znajdują się Marek Motyka (czeka na zaległe pieniądze), Ryszard Komornicki (przebywa na zwolnieniu lekarskim, firmuje zespół w protokołach meczowych) oraz obecnie zajmujący się drużyną Przemysław Cecherz i Henryk Bałuszyński (obaj bez licencji).

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online