Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Dawid Bartos (Górnik): - Byliśmy lepszym zespołem. Stworzyliśmy więcej sytuacji. Już w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić co najmniej dwoma bramkami i powinniśmy wykorzystać więcej sytuacji. Było 1:0, była nerwówka i jestem szczęśliwy, że dowieźliśmy to do końca i walczymy dalej.
Artur Prokop (Górnik): - Cieszymy się, że wygraliśmy ten mecz. Punkty były nam potrzebne jak rybie woda. Na pewno ważne trzy punkty. Szkoda, że zabrakło tej trzeciej bramki, bo byłyby wyrównane rachunki z Gdyni.
Rafał Andraszak (Górnik): - Najważniejsze, że wygraliśmy mecz. Mamy trzy punkty przewagi nad Arką. Teraz czekamy na następny mecz i myślę, że powalczymy tam o jakieś punkty.
Radosław Wróblewski (Arka): - Na pewno w pierwszej połowie mieliśmy dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Nie wykorzystaliśmy tych sytuacji. W drugiej połowie Górnik strzelił ze stałego fragmentu gry. My w ostatnich minutach postawiliśmy wszystko na jedną kartę, no i Górnik strzelił bramkę na 2:0. Na pewno szkoda tego meczu, bo wiadomo, Górnik miał tyle samo punktów co my, ale całe szczęście, że u siebie wygraliśmy 3:0. Przy równej ilości punktów, będziemy przed Górnikiem. Ale trzeba wygrywać mecze. Tak nie możemy grać.
Piotr Jawny (Arka): - Mecz walki. Kto strzelił pierwszy bramkę, ten wygrał. Udało się to Górnikowi po rykoszecie, po wybiciu piłki przez bramkarza. Szkoda. Będziemy jednak walczyć dalej.

autor: puszek