Motyka nie rąbie po kościach

Piłkarze i działacze Wisły Kraków drżą ze strachu. W sobotę na Reymonta zawita Marek Motyka (48 l.). Trener Górnika Zabrze okrzyknięty został tu największym brutalem naszej ligi.
W meczach Wisły z drużynami prowadzonymi przez Motykę, trup słał się gęsto.
- Bzdura! - wścieka się Motyka. - Specjalnie okrzyknięto mnie brutalem, aby zrazić do mnie właściciela Wisły i obniżyć moje notowania u niego. To są podłe gierki niektórych osób.
Skąd w takim razie takie obawy? Motyka nie ukrywa, że prowadząc Szczakowiankę, dał się we znaki Wiśle. 
- Dwa razy zremisowałem - wspomina. - Graliśmy twardo, ale fair. Motyka nie rąbie po kościach. Ja nie grałem po chamsku i nie namawiam do tego piłkarzy. Problem tkwi gdzie indziej: Wisła musiała jakoś tłumaczyć się z tych remisów i zaczęła wymyślać, że zamiast grać, kosiliśmy ich równo z trawą. Ale to są bzdury.
Motyka spodziewa się, że nie zostanie miło przyjęty na Reymonta.
- Ostatnio przyjechałem tam z Polonią Warszawa i odczułem niechęć wszystkich do mnie - wspomina. - Mówili, że zmaltretowałem ich piłkarzy. Ktoś urządza sobie kpiny moim kosztem.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]