Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (Górnik Zabrze): - Gratuluję Wiśle konsekwencji w dążeniu do zwycięstwa. W pierwszej połowie staraliśmy się przeszkadzać rywalowi na ile to możliwe. W drugiej połowie po stałym fragmencie gry dla nas poszła kontra, przeciwnik wykorzystał sytuację i już wiedzieliśmy, że będzie bardzo trudno. Siła ofensywna Górnika jest znacznie mniejsza.
- Później Wisła uzyskiwała coraz większą przewagę, operowała piłką tak, że musieliśmy pobiegać parę kilometrów więcej.  Wyjeżdżamy z zerowym kontem punktowym. Trzeba uznać wyższość przeciwnika. Gratuluję formy zespołu rywala, szczególnie w drugiej połowie.

Dan Petrescu (Wisła Kraków): - Był to dla nas trudny mecz, graliśmy z drużyną walczącą "o życie". Moi piłkarze za dużo myśleli o wczorajszym wyniku Legii, starałem się wpłynąć na nich by skupili się na grze w dzisiejszym spotkaniu, nie udało się. W pierwszej połowie nie graliśmy zbyt dobrze, choć zdobyliśmy bramkę ze spalonego. W przerwie miałem mocną przemowę. Graliśmy po raz pierwszy z rywalem grającym pięcioma obrońcami z tyłu. Zaskoczyli nas, dokonałem zmian przy stanie 0:0, musiałem zagrać bardziej ofensywnie, z paulistą za dwoma napastnikami.
- Zostawienie Zieńczuka na boisku i wprowadzenie Paulisty było decydujące o naszym zwycięstwie. Każdy chciał, bym nie stawiał już na Marka Zieńczuka. Byłem jedyny w Krakowie, który mu ufał, chciałbym by grał.
- Nie jestem zadowolony, że po drugiej bramce, mimo dużej ilości miejsca nie zdobyliśmy kolejnych goli. Ogólnie więc nie jestem zadowolony z tego spotkania.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]