Frenkiel: Dziękuję za tę szansę

Na wczorajszej sesji, prezydent Zabrza, Jerzy Gołubowicz tłumaczył, dlaczego dopiero teraz miasto wyciąga do Górnika pomocną dłoń: - Dopiero ten zarząd w pełni współpracuje z gminą, ja jestem prawie na co dzień w klubie. Ale to nie koniec - są dwie silne koncepcje przejęcia potem klubu przez kogo innego. Bo gmina nie może być docelowym sponsorem zespołu, to musi być kto inny. My zostawimy sobie nie więcej niż 20 procent akcji, które będą dla nowego właściciela gwarantem dobrej współpracy z gminą. 
To w zupełności uspokoiło radnych. Po ogłoszeniu wyników na sali rozległy się brawa. - Dziękuję za tę szansę - prezes Górnika, Jerzy Frenkiel starał się podejść do każdego z radnych i uściskać jego dłoń. - Nie byłem do końca pewny, jak potoczą się sprawy. Teraz trzeba czekać na gotówkowy przelew i... no musimy zdążyć z dokumentami licencyjnymi.
Zadowoleni byli też piłkarze. - Pierwszy raz byłem na takiej sesji i mogłem się przekonać, że w mieście jest wiele innych problemów - mówi kapitan zespołu, Krzysztof Bukalski. - Tym bardziej cieszę się, że radni okazali się przychylni Górnikowi. Teraz w klubie będziemy tez o tym rozmawiać między piłkarzami. Sądzę, że ta dzisiejsza decyzja może skłonić wielu z nas do pozostania w Górniku.
O tym skąd wziąć (komu odebrać) pieniądze na Górnika radni ostro kłócili się już przy niemal pustej sali...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]