Seweryn chce na Cypr

Damian Seweryn, wiosną jeden z najlepszych piłkarzy Górnika, wybiera się na zasłużony odpoczynek. Po trudach szczęśliwie zakończonego sezonu pomocnik zabrzan będzie relaksował się na słonecznych plażach Cypru.
- Mam kłopoty z zatokami, więc już nie trenuję. Teraz mam w końcu sporo czasu i zaczynam rozglądać się za dobrą wakacyjną ofertą. Wcześniej nie było na to czasu, bo nikt z nas nie wiedział, w jaki sposób zakończy się nasza walka o utrzymanie w ekstraklasie. Na pewno chcę pojechać gdzieś do ciepłych krajów, bo długa zima mocno dała się nam we znaki. Chyba postawimy na Cypr - zdradza Seweryn.
Piłkarz Górnika n a urlop na pewno nie wybierze się sam. Jego narzeczona Karolina, także nie może się doczekać wyjazdu.
- Jeszcze nie mieliśmy okazji pojechać gdzieś razem. Taki wypad na pewno bardzo nam się przyda. Będziemy się mogli wreszcie wyluzować. Prawdopodobnie też nie pojedziemy sami. Planujemy namówić do wyjazdu grupę naszych znajomych - podkreśla Seweryn.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]