Stowarzyszenie dziękuje...

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie podziękować dziennikarzom Sportu, redakcji sportowych: Gazety Wyborczej, Faktu, Dziennika Zachodniego oraz wszystkich innych gazet, które w ostatnim czasie na swoich łamach pisały w dobrym tonie o kibicach zabrzańskiego Górnika oraz atmosferze panującej na stadionie im. Ernesta Pohla.  
Dzięki Waszej pomocy i dobrej woli udało się przyciągnąć na zabrzański stadion nieoglądane tutaj od wielu lat tłumy kibiców, stworzyć niezapomnianą atmosferę. To dzięki Wam o stadionach piłkarskich zaczęto pisać w dobrym tonie, a nie tylko z racji wydarzeń nie mających nic wspólnego ze sportowym świętem.
Nagłośnienie przez Was panującej przy Roosevelta sportowej, rodzinnej atmosfery dało także pośredni, wymierny efekt, czyli doprowadziło do korzystnych decyzji w zabrzańskim magistracie.
Mamy nadzieję, że Wasze działanie przyniesie także widoczne efekty w kolejnym sezonie 2006/2007 i znów zobaczymy na stadionie przy Roosevelta 81 komplet publiczności.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]