Gondor ze Szczecina do Zabrza?

Pojawiły się plotki, że Les Gondor niebawem zamierza spakować w Pogoni Szczecin walizki, aby swoje interesy umieścić w... Górniku Zabrze.
Prezes Pogoni stanowczo zaprzecza. To już nie pierwszy raz zabrzański klub kojarzony jest z działaczami ze Szczecina. Gdy Sabri Bekdas zrezygnował z działalności w Pogoni miał ponoć chrapkę na inwestycję w Górniku. Podobnie zresztą jak Stanisław Paszyński, biznesmen spod Szczecina, o którym mówi się, że ma wiele do powiedzenia w kwestii finansowania klubu z Twardowskiego.

- Informacje o moich przenosinach do Zabrza wyssane są z palca. To jest totalna bzdura - Les Gondor jednoznacznie zaprzeczył.
Zdaniem Gondora ktoś rozsiewa plotki. Jeżeli tak jest rzeczywiście, Górnik z Pogonią w dalszym ciągu powiązane zostaną tylko poprzez osobę Zbigniewa Koźmińskiego - piłkarskiego działacza, który jeszcze nie tak dawno był dyrektorem w Pogoni, a obecnie jest prezesem zarządu Górnika.

źródło: Głos SzczecińskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]