Poniedziałek na Roosevelta

Dwa pierwsze dni przyszłego tygodnia zadecydują prawdopodobnie o obliczu Górnika w nowym sezonie. Tego dnia prezes Jerzy Frenkiel spotyka się z Markiem Motyką i ma mniej więcej określić, jaką kwotą na transfery będzie dysponował klub w trakcie letniej przerwy. Trener powiedział, że w notesie ma wpisanych blisko 60 nazwisk. - To piłkarze "wolni" z kartą w ręku. Jedni są drożsi, inni tańsi. 

Osobiście wolę trzech konkretnych, którzy podniosą jakość zespołu, niż siedmiu kolejnych i takich samych - uważa Motyka. A szuka Górnik na każdą pozycję. Wśród bramkarzy pojawiają się nazwiska Krzysztofa Kotorowskiego, Norberta Tyrajskiego, a nawet Andrzeja Bledzewskiego, przez lata numeru jeden w Zabrzu. Jest co prawda Mateusz Sławik, ale nie wiadomo czy uda się zatrzymać Piotra Leciejewskiego.

Kto wie, czy klub nie podejmie rozmów z Maciejem Bykowskim, a nawet Arkadiuszem Bilskim, który rozstaje się z Koroną Kielce. Możliwości jest mnóstwo, niewiadoma jedna. Budżet klubu na nowy sezon.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online