W lewym korytarzu

Już dzisiaj poznać mamy pierwsze efekty negocjacji między prezesem Jerzym Frenkielem a zawodnikami przewidzianymi do klubowej kadry na nowy sezon. W pierwszej kolejności należy się spodziewać dobrych wieści dotyczących graczy, którzy maja prolongować swoje kontrakty z Górnikiem. Los zawodników dopiero wybierających się do Zabrza ma być znany w kolejnych dniach. 
Wiadomo, że listę życzeń Marka Motyki otwiera Zbigniew Grzybowski z Amiki Wronki. – Na lewej stronie pomocy panuje spora posucha, stąd nasze zainteresowanie tym zawodnikiem. Pytanie tylko, czy będzie nas na niego stać. Do spotkania zawodnika z prezesem ma dojść jeszcze w tym tygodniu – informuje Motyka.
O lewym korytarzu boiska działacze z Zabrza muszą zadbać w sposób szczególny, bowiem w nowym sezonie w drużynie nie będzie już – po okresie wypożyczenia wracającego do Krakowa – Mariusza Magiery, który był pewniakiem na lewej stronie obrony. – Nie ukrywam, że z zagospodarowaniem tej pozycji mamy problem. Na razie kandydatów szukamy jeszcze na gruncie krajowym, ale w razie niepowodzenia nie wykluczam, że sięgniemy jednak po obcokrajowca – informuje Motyka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online