Terminarz Orange Ekstraklasy 2006/07

Ekstraklasa SA prowadząca rozgrywki najwyższego szczebla rozgrywek ustaliła terminarz Orange Ekstraklasy w sezonie 2006/2007. Pierwszy rywalem piłkarzy Górnika w nowym sezonie będzie Zagłębie Lubin, a mecz zostanie rozegrany w Zabrzu. Rozgrywki jesienią rozpoczną się 29/30 lipca, a skończą 2/3 grudnia. 

UWAGA! Poniższy terminarz nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez władze Ekstraklasa SA. Mogą zajść w nim m.in. kosmetyczne zmiany dotyczące gospodarzy poszczególnych meczów (w zależności od harmonogramu remontów stadionów).

Kolejka 1 - 29-30 lipca

GKS Bełchatów - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Widzew Łódź - Odra Wodzisław Śląski
Górnik Łęczna - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa - Łódzki KS
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Łódzki KS - Górnik Zabrze
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Cracovia - Wisła Kraków
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Łęczna
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Widzew Łódź
GKS Bełchatów - Korona Kielce

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Korona Kielce - Lech Poznań
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Górnik Łęczna - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śląski
Pogoń Szczecin - Cracovia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Łódzki KS

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Lech Poznań - Łódzki KS
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Cracovia - Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna
Korona Kielce - Widzew Łódź

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Widzew Łódź - Lech Poznań
Górnik Łęczna - Korona Kielce
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze - Cracovia
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Łódzki KS - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 6 - 16-17 września

Lech Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Płock - Łódzki KS
Cracovia - Zagłębie Lubin
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Górnik Łęczna

Kolejka 7 - 23-24 września

Górnik Łęczna - Lech Poznań
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Śląski
Łódzki KS - Cracovia
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Płock

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Lech Poznań - Wisła Płock
Cracovia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Odra Wodzisław Śląski - Łódzki KS
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna - Wisła Kraków

Kolejka 9 - 21-22 października

Wisła Kraków - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
Wisła Płock - Cracovia

Kolejka 10 - 28-29 października

Lech Poznań - Cracovia
Odra Wodzisław Śląski - Wisła Płock
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
GKS Bełchatów - Łódzki KS
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Łódzki KS - Korona Kielce
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Bełchatów
Wisła Płock - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
Cracovia - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - Cracovia
GKS Bełchatów - Wisła Płock
Korona Kielce - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Widzew Łódź - Łódzki KS
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Legia Warszawa - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Łódzki KS - Górnik Łęczna
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Widzew Łódź
Wisła Płock - Korona Kielce
Cracovia - GKS Bełchatów
Odra Wodzisław Śląski - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi

Kolejka 14 - 25-26 listopada

Lech Poznań - Arka Gdynia/3. drużyna II ligi
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śląski
Korona Kielce - Cracovia
Widzew Łódź - Wisła Płock
Górnik Łęczna - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Kraków - Łódzki KS
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Kolejka 15 - 2-3 grudnia

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Łódzki KS - Pogoń Szczecin
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków
Wisła Płock - Górnik Łęczna
Cracovia - Widzew Łódź
Odra Wodzisław Śląski - Korona Kielce
Arka Gdynia/3. drużyna II ligi - GKS Bełchatów.

źródło: 90minut.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]