Seweryn nie zdradzi

Personalne serety dotyczące kadry Górnika na nowy sezon powoli ulegają redukcji. Karuzela z nazwiskami ruszy z początkiem przyszłego tygodnia, kiedy z niemieckiego mundialu wróci prezes Jerzy Frenkiel i z miejsca przystąpi do finalizacji rozmów transferowych. Na tę chwilę wiadomo jednak, że w najbliższym czasie w zespole czternastokrotnych mistrzów Polski nie zagrają ani napastnik Robert Kolendowicz, ani obrońca Krzysztof Markowski. Ten drugi, wedle nieoficjalnych informacji, trafić ma do katowickiego GKS. 
- Obaj zawodnicy nie wykazali zainteresowania grą w mojej drużynie. Nie mam do nich pretensji, ale na się nie będziemy nikogo do klubu zaciągać. Chcę mieć piłkarzy ambitnych, którzy u nas zadbają przede wszystkim o własną promocję - mówi trener zabrzan, Marek Motyka.
Wszystko wskazuje na to, że w klubie na kolejną rundę zostanie jednak Damian Seweryn, który - wedle doniesień prasowych - mamiony był intratnymi ofertami z zespołów krajowych i zagranicznych. Jak był naprawdę? - Wszystkie propozycje rzekomo skierowane pod moim adresem opierały się na domniemaniu. Konkretów się nie doczekałem. Mój kontrakt z Górnikiem wygasa w grudniu i na tę chwilę nie przewidują zmiany barw. Być może w najbliższym czasie coś pojawi się jeszcze na horyzoncie, ale póki co nie zaprzątam sobie tym głowy. Na pierwszy trening wybieram się do Zabrza - zapewnia sam zainteresowany.
Nie zdezaktualizował się też temat występów w zespole Górnika golkipera gliwickiego Piasta - Krzysztofa kozika, który zapowiada, że gra w drugiej lidze już go nie interesuje. - Nazwiska tego zawodnika nie wykreśliłem jeszcze z notesu. Nie ukrywam jednak, że jestem już po słowie z innym bramkarzem, występującym ostatnio w klubie ekstraklasy. Konkrety? Zaczekajmy do przyszłego tygodnia - pozostaje tajemniczy Motyka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online