Stachowiak: Pokażę na co mnie stać

Dariusz Stachowiak, to nowy nabytek zabrzańskiego Górnika. Ofensywnie grający pomocnik ma na swoim koncie 4 występy w ekstraklasie w barwach Lecha Poznań. Ostatnio grał w Grecji, a także IV-ligowym Sokole Kleczew (wiosną strzelił 5 bramek). Teraz młody piłkarz zamierza odbudować formę i na dobre zadomowić się w składzie Górnika. 

» Pana przejście do Górnika jest już praktycznie przesądzone. Jakie stawia pan przed sobą cele?
Dariusz Stachowiak: - Przede wszystkim chcę wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie. Jednak już teraz wiem, że czeka mnie trudne zadanie. W drużynie jest wielu doświadczonych piłkarzy, którzy póki co stanowią o sile zespołu.

» Jak przebiega pana aklimatyzacja w nowym zespole?
- W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Koledzy zgotowali mi dobre przyjęcie, z czego jestem zadowolony. Teraz mogę sie skupić na grze.

» Czym pan zamierza przekonać do siebie trenera i kibiców Górnika?
- Oczywiście dobrą grą. Moim atutem jest szybkość, a także gra "1 na 1". Myślę, że jeśli tylko trener wstawi mnie do składu, to pokażę na co mnie stać.

źródło: sportowefakty.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]