Oświadczenie Stowarzyszenia

W związku z wydarzeniami związanymi z aresztowaniami piłkarskich działaczy powiązanych z aferą korupcyjną oraz zatrzymaniem obecnego prezesa SSA Górnik Zabrze, Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie wyrazić swój niepokój związany z oczernianiem nazwy czternastokrotnego mistrza Polski Górnika Zabrze. 

Wymienianie w relacjach prasowych, programach telewizyjnych i audycjach radiowych nazwy Naszego klubu, następuje w sposób, który większości odbiorców może kojarzyć się tylko w jeden sposób – Górnik brał udział w handlu meczami – co jest wierutnym kłamstwem, bowiem działania policji i prokuratury dotyczą rozgrywek drugoligowych i odnoszą się do sezonów 2000-2003, czyli czasów, gdy Jerzy F. pracował w Szczakowance Jaworzno oraz Podbeskidziu Bielsko Biała.

Wszystko to sprawia, iż nasze działania związane z tworzeniem dobrej atmosfery wokół Górnika Zabrze legły z dnia na dzień w gruzach.
Mamy nadzieję, że dziennikarze piszący o aferze korupcyjnej w polskim futbolu skupią się na faktach, a nie na deprymowaniu legendy polskiej piłki nożnej GÓRNIKA ZABRZE! Liczymy także na sprostowanie pojawiających się w mediach informacji, tak aby przeciętny odbiorca miał przejrzysty obraz całej sytuacji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]