Olszar odchodzi z Górnika

Sebastian Olszar (fot. Gazeta Wyborcza)Szkoleniowiec Górnika Marek Motyka (48 l.) od dłuższego czasu testował wagon nowych zawodników. Sobotni mecz z Cracovią miał być dla nich końcowym egzaminem.
– Zaliczyli! Wszystkich zabieram na obóz do Zakopanego. Chcę żeby związali się z naszym klubem. Wreszcie będę miał duże pole manewru, bo przecież nie ma lepszego bata na piłkarzy niż rywalizacja - zaciera ręce z zadowolenia trener Motyka. 
W sparingu z Cracovią w Wieliczce pojawiły się trzy zupełnie nowe twarze: bramkarz Marcin Mańka (29 l.) z Heko Czermno, obrońca Sławomir Jarczyk (26 l.) z Podbeskidzia Bielsko-Biała i napastnik Tomasz Moskal (31 l.) z Jagielloni Białystok.
- Właśnie takich zawodników szukałem. Brakowało nam tak dobrze zbudowanego napastnika jak Moskal. Cenne doświadczenie w ekstraklasie zdobył również Jarczyk. Natomiast Mańka ma olbrzymie możliwości i warto w niego inwestować - uważa Motyka.
– Myślę, że wykorzystałem szansę od losu. Teraz marzę o zadebiutowaniu w ekstraklasie w bramce Górnika - uśmiecha się Mańka. – Mnie również cieszy powrót na pierwszoligowe boiska. Dam z siebie wszystko - zapowiada Jarczyk. Z Górnikiem rozstaje się Sebastian Olszar (25 l.) i Dawid Sala (22 l.).

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]