Nie brakuje chętnych na objęcie funkcji prezesa Górnika

Jeśli w czwartek lub piątek na walnym zebraniu akcjonariuszy Rada Nadzorcza Górnika podejmie decyzję o zdymisjonowaniu Jerzego F., wówczas pojawi się kwestia wyboru jego następcy.
- Myślę, że o procedurach zadecyduje większościowy właściciel klubu, czyli MOSiR - mówi szef rady Tomasz Młynarczyk. - Ale słyszałem, że chętnych do objęcia tego stanowiska nie brakuje, właściwie jest już mały katalog z ich nazwiskami. Swoją drogą, to sygnał, że w klubie zaczęło wszystko zmierzać w dobrym kierunku, bo na objęcie Górnika po Zbigniewie Koźmińskim nie było przecież chętnych.
Walne najprawdopodobniej podejmie przede wszystkim decyzję o poszerzeniu zarządu klubu z jednej do dwóch lub trzech osób. Być może z ich grona zostanie od razu wybrany nowy prezes. - Wolałbym nie potwierdzać takich spekulacji, choć oczywiście podobnego scenariusza nie można wykluczyć. Poczekajmy jednak do czwartku lub piątku - kończy przewodniczący rady nadzorczej.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]