Wypowiedzi po sparingu z Worskłą

Marek Motyka (trener Górnika): Ubolewam nad sytuacjami, których nie wykorzystaliśmy z rzutem karnym włącznie. Muszę jednak przyznać, że w porównaniu z rundą wiosenną teraz mam dużo większe pole manewru. Piłkarze, którzy wchodzą do gry wnoszą coś nowego i nie muszę się bać, że będę desygnował do gry ludzi "na zastrzykach". 

Sławomir Jarczyk (obrońca Górnika): Jestem zadowolony, że wreszcie trafiłem do Górnika. (Sławek był przymierzany do Górnika już wiosną - przyp.red). Od początku brałem ofertę trenera Motyki na poważnie. Tu zawsze warto spróbować. Mam zamiar wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Rywalizacja jest ostra, ale tanio skóry nie sprzedam i powalczę do końca. Dzisiaj na boisku widać było to, że ostro trenujemy na szczęście w drugiej połowie było już lepiej. Stałe fragmenty gry powinny być naszym atutem, bo mamy wysokich chłopaków. Sam zresztą miałem dogodną okazję do zdobycia gola. Jeśli chodzi o komunikację w przemeblowanej obronie musimy się ciągle docierać, ale już nawet teraz nie jest źle. Myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Błażej Radler (obrońca Górnika): W pierwszej połowie było widać, że mamy w nogach ciężkie przygotowania. W Zakopanem nie próżnujemy, nie dość, że ostro trenujemy to jeszcze zdobywamy dziewicze i nieosiągalne góry (śmiech). Ale powinno być już coraz lepiej. Dzisiaj gra się tak, że boczni obrońcy właściwie są napastnikami, dlatego parę razy skutecznie włączałem się do akcji na prawym skrzydle.

Damian Seweryn (pomocnik Górnika): Upadłem dzisiaj nieszczęśliwie na lewy bark. Nie zdołałem się oprzeć i z dużą siłą uderzyłem nim o ziemię. Nieźle się przestraszyłem, bo kiedyś w takiej sytuacji wypadł mi bark, ale na szczęście teraz to prawdopodobnie tylko naciągnięcie mięśnia. Jutro przyjedzie do Zakopanego lekarz i mam nadzieję, że po zbadaniu przekaże mi pozytywne wiadomości.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]