Lepch Premium zostanie sponsorem Górnika

Lech Premium, reprezentant Kompanii Piwowarskiej SA od dziś sponsoruje już trzy piłkarskie kluby: Wisłę Kraków, Górnik Łęczna i Wisłę Płock. W grupie wybranych klubów, które będą sponsorowane przez Lech Premium znajdzie się również Górnik Zabrze.
Znaleźliśmy się w grupie sześciu klubów, które Lech Premium wybrał do współpracy - potwierdza prezes Wisły Płock Krzysztof Dmoszyński. - Oprócz nas w grupie wybranych znajdzie się jeszcze m.in. Górnik Zabrze. - Od dwóch lat jesteśmy sponsorem poznańskiego Lecha i dobre doświadczenia z Wielkopolski chcemy wykorzystać w szerszej współpracy z klubami piłkarskimi w innych regionach - powiedział dzisiaj specjalista sponsoringu sportowego firmy Lech Premium Bartosz Dobrzyński.
Kluby, w kasach których się nie przelewa, z radością przyjęły ofertę. W Płocku i Krakowie pieniądze przeznaczone zostaną na poprawę bazy treningowej. W Łęcznej będzie to budowa nowej zadaszonej trybuny. Po podobnej akcji w Wielkopolsce, która przyniosła Lechowi Poznań 100 tys. zł, pieniądze przeznaczono na budowę dodatkowej trybuny.
na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]