Jarczyk: Mózgownica pracuje inaczej...

Sławomir Jarczyk (fot. drożdżal)» Faulował pan Paulistę?
Sławomir Jarczyk, obrońca Górnika: Dzwoniło do mnie w tej sprawie mnóstwo ludzi i każdemu mówię to samo: gdybym mógł cofnąć czas, zachowałbym się identycznie. Tak naprawdę do teraz sam nie wiem, czy chciałem go łapać z premedytacją. W ferworze walki mózgownica inaczej pracuje. 

» Czyli jednak przewinienie było?
- Gdybym z boku na siebie patrzył, to pewnie stwierdziłbym, że Jarczyk niepotrzebnie łapał. Nie był to więc karny z kapelusza. Sędzia mógł go odgwizdać, nie mogę mieć do niego pretensji. Ale gdy dodam do tego aspekty rywalizacji, to choć kontakt między mną a Paulistą był, Brazylijczyk nie miał już szans na dogonienie piłki. Został zneutralizowany.

» Koledzy z Górnika mieli do pana pretensje po meczu?
- Żałuję bardzo tej sytuacji, bo mogliśmy zremisować z Wisłą i przerwać fatalną wyjazdową passę. Z drugiej strony: kto za dwa tygodnie będzie pamiętał, w jakich okolicznościach Wisła z nami wygrała? W Krakowie nie drżały nam nogi, uwierzyliśmy w siebie. Dlatego w następnym meczu musimy odrobić straty i, jak z Wisłą, zapieprzać na maksa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]