Tysiąc dla strzelca, skuter dla kibica

Niezwykłą oprawę będą miały jesienne spotkania na stadionie przy Roosevelta. Oprócz tradycyjnych występów orkiestry górniczej, cheerleaderek, przedmeczów młodych adeptów futbolu, działacze planują w trakcie każdego występu Górnika losowanie wielu atrakcyjnych nagród. Na razie klubowi włodarze skrzętnie skrywają, jakimi nagrodami obdarowani zostaną kibice, ale wiadomo skądinąd, że jeden ze szczęściarzy wyjedzie ze stadionu nowiutkim skuterem. Sponsorzy nie zapomnieli także o piłkarzach czternastokrotnych mistrzów Polski. Dla strzelca pierwszej bramki dla Górnika w tym sezonie - w klubie wierzą, że stanie się to już w trakcie sobotniej potyczki z Pogonią Szczecin - firma "Opel Kanclerz" z Rudy Śląskiej przeznaczyła tysiączłotową premię.
- Pracujemy od świtu do nocy, by w Górniku działo się lepiej - zapewnia prezes Eugeniusz Postolski. - I są naprawdę ciekawe przesłanki, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tylko dzisiaj rozmawialiśmy z trzema firmami, które oczywiście dopóki nie sfinalizujemy tych rozmów podpisami na umowach, nie mogę ujawnić o kogo chodzi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]