Motyka: Wszystko idzie do przodu, tylko punktów nam nie przybyło

Oficjalnie od wtorku 1 sierpnia - choć na treningu Górnika był już w poniedziałek - nowym kierownikiem zabrzańskiego zespołu jest Zygmunt Sulewski.
- Wszystko w Górniku idzie do przodu. Klub sprężył się i załatwił nam obiady, a niektórym nawet kolacje, w klubowej kawiarni u pani Iwonki. Tylko punktów nam nie przybyło po pierwszej kolejce... - wylicza trener Marek Motyka. - Z piłkarzami trochę już sobie porozmawialiśmy o meczu w Krakowie, ale prawdziwej analizy naszego występu przeciwko Wiśle dokonamy dzisiaj i zamykamy już ten temat. Od środy obowiązuje nas hasło "Pogoń". Wczorajsze zajęcia poświecone były głównie umiejętności zdobywania bramek, gdyż - jak twierdzi zabrzański szkoleniowiec - strzały z dystansu są obecnie najsłabszą stroną zespołu. Lekko trenowali narzekający na urazy po meczu z Wisłą Damian Seweryn i Tomasz Łuczywek, wrócili natomiast do zajęć kontuzjowani Tomasz Augustyniak i Dawid Bartos.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]