Ograniczenia na stadionie Górnika?

Z niepokojem przyjęliśmy informacje dotyczące ograniczenia liczby widzów w rundzie jesiennej sezonu 2006/2007 na stadionie Górnika Zabrze.
Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze podjęło natychmiastowe działania w celu uzyskania racjonalnych powodów takiej decyzji.
Poniżej zamieszczamy kopie pisma wysłanego przez Stowarzyszenie do Prezydenta Zabrza Pana Gołubowicza z prośba o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. 

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze zaniepokojone decyzją o ograniczeniu widowni na meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, kieruje na ręce prezydenta zapytanie o przyczynę kolejnej redukcji widowni najpierw z 18 500 na 13 500 teraz zaś z 13 500 na 9000.
Naszym zdaniem nie ma żadnego racjonalnego powodu, by obniżać ilość miejsc o 50%, prace porządkowe prowadzone na obiekcie w żadnym wypadku nie różnią się od tych prowadzonych w latach ubiegłych.
Wiemy, że Panu prezydentowi, wiernemu sympatykowi zabrzańskiej jedenastki podobnie jak i nam wszystkim zależy na wysokiej frekwencji na meczach miejskiego klubu sportowego Górnik Zabrze i wierzymy, że raz jeszcze Pan prezydent podejmie dialog z oponentem - zabrzańską policją w sprawie przywrócenia 13 500 widowni.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze


źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]