Czekając na lwicę

Lwa cechuje upór, zawziętość i bezwzględność. Osoby urodzone pod tym znakiem działają pod wpływem chwili, odznaczają się silną wolą do osiągnięcia władzy. Bywają miłe i serdeczne, a mężczyźni cenią związki rodzinne. - Wszystko się zgadza - śmieje się zabrzańskim solenizant. Błażej Radler, od wczoraj 24-latek, przyznaje, że posiada wiele z cech wymienianych w horoskopach. - Na pewno lubię być przywódcą, dominuję. Jestem także szalenie ambitny. Jak sobie coś postanowię, to muszę tego dopiąć. No i jestem bardzo rodzinny. A muszę się pochwalić, że wkrótce - termin jest na 21 sierpnia - na świat przyjdzie "lwica" Alicja. Czekamy z żoną na nią jak na szpilkach.

Koledzy sprawili panu jakiś prezent?
- Złożyli życzenia, by Górnik wygrywał mecze. Jeśli tak się stanie, to nie potrzebuje innych prezentów. Ze zdumieniem jednak stwierdziliśmy, że w sierpniu aż sześciu z nas bęzie musiało postawić.

Po browarze?
- Na ciastko i jedno piwko trener wyraził zgodę. To chyba nic złego? Zresztą według najnowszych badań piwo mniej szkodzi niż cola.

Po meczu w Krakowie mieliście pretensje do Sławka Jarczyka o karnego?
- W trakcie meczu wydawało nam się, że karny był z kapelusza. Wideo pokazało jednak, że sędzia miał rację. To był jednak - podejrzewałem - tylko odruch na śliskiej murawie, a nie zagranie celowe. Niedosyt po meczu odczuwamy do teraz, bo przyznam, że z tak słabą Wisłą jeszcze nie grałem w Krakowie.

Z Pogonią powinno być łatwiej...
- Nie do końca tak jest. Wiem, jak wielka mobilizacja następuje w drużynie, gdy się przegrywa 0:4. Z drugiej strony z drużyną ze Szczecina dobrze nam się grał, ostatnio wygraliśmy 2:1. Był to nasz pierwszy krok w kierunku utrzymania, a ja zaliczyłem asystę przy bramce Kamila Króla.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]