Forum
 

Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze

W związku z informacją, że jutrzejsze spotkanie Orange Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Pogonią Szczecin odbędzie się bez udziału publiczności, Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie wyrazić swoje niezadowolenie postawą oraz nieprofesjonalnym potraktowaniem sprawy przez Zarząd Górnik Zabrze SSA. 
Pojawienie się wiadomości, że spotkanie odbędzie się bez udziału widzów na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem meczu świadczy o lekceważącym stosunku Zarządu klubu do kibiców, którzy są wizytówką czternastokrotnego mistrza Polski. Żądamy natychmiastowych wyjaśnień!
Piłka nożna jest dla kibiców, a mecze rozgrywane przy pustych trybunach tracą swoją idee.
Zwracamy się z prośbą do zawodników Górnika Zabrze, by na znak solidarności z sympatykami klubu z Roosevelta 81 opóźnili swoje wyjście na boisko przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online