Forum
 

Motyka apeluje o doping

Po prawie godzinnych dyskusjach ustalono, że w dniu jutrzejszym na parkingu przy ul. Roosevelta zostaną rozmieszczone telebimy, na których kibice Górnika Zabrze, dzięki uprzejmości stacji Canal +, będą mogli zobaczyć mecz z Pogonią Szczecin.
W związku z powyższym od godziny ok. 17:00 ulica Roosevelta na odcinku od kościoła do skrzyżowania przy ogrodzie botanicznym będzie wyłączona z ruchu. 

Ponadto trener Górnika Marek Motyka, zaapelował w imieniu piłkarzy oraz własnym do wszystkich, którzy się zgromadzą pod stadionem o głośny i kulturalny doping, który na pewno będzie słyszalny na płycie boiska.

Serdeczne zapraszamy wszystkich sympatyków do przyjścia i wsparcia naszej drużyny. Będzie można także nabyć pamiątki klubowe.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online