Rysuje się współpraca Górnika z MOSiR-em

Właściciel większościowego pakietu akcji Górnika Zabrze SSA Marek Koźmiński poinformował DZ o tym, że zacieśnia się współpraca między klubem, a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
W pawilonie na stadionie przy ulicy Roosevelta wymieniana jest instalacja grzewcza. Do tej pory było sporo kłopotów z utrzymaniem ciepła w zimie. Taka sytuacja trwała od wielu lat. Teraz będzie zupełnie inaczej, a wszystko za sprawą MOSiR-u. Dojrzewa też koncepcja przebudowy jednego z boisk treningowych Górnika. Chodzi o te z nawierzchnią żużlowo-trocinową. Jeżeli jest sucho, to wtedy ćwiczący tam chłopcy wdychają tumany kurzu. Ma tam powstać płyta z naturalną lub sztuczną trawą oraz zainstalowane przenośne bramki. Wtedy mogliby tam trenować nie tylko trampkarze, czy juniorzy, ale także seniorzy.
- Kiedy rozmawiałem na ten temat z posłem Kubicą, uśmiechnął się znacząco. Wywnioskowałem z tego, że jest zainteresowany, taką inwestycją. Może zatem coś z tego wyjdzie - przekonywał Marek Koźmiński.
Warto wspomnieć o tym, że Józef Kubica przez wiele lat był dyrektorem zabrzańskiego MOSiR-u. Teraz z racji zasiadania w Sejmie, nie może pełnić tej funkcji, ale wciąż służy swoją radą ośrodkowi.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]