Marcin Szulik dementuje plotki

Piłkarz Górnika Marcin Szulik otrzymał trzy dni temu, tak jak każdy inny zawodnik tego klubu, wypłatę za wrzesień. Do tego doszły jeszcze pieniądze ze spłaconych ratami zaległości. Był ponadto u prezesa Zbigniewa Koźmińskiego na rozmowie i wyszedł z niej zadowolony.
- A tu nagle czytam, że grożę strajkiem - mówi Szulik. Nie wiem nawet, co mam w takiej sytuacji odpowiedzieć. Jest mi po prostu głupio. Ktoś się bawi moim kosztem. Owszem, klub ma jeszcze wobec mnie zaległości, ale ani mi przez myśli nie przyszło, żeby dopominać się ich spłaty poprzez strajk. Tym bardziej, że formę spłaty ustaliliśmy i jestem zadowolony, że klub pomaga mi spłacać moje długi wobec mojego byłego menedżera. Najważniejsze jest to, że jestem gotowy do gry. Jeżeli tylko trener Waldemar Fornalik postawi na mnie, dam z siebie wszystko w każdym meczu. Chcę grać. Podpisałem z klubem kontrakt i mam zamiar się z niego wywiązać. Chętnie spotkałbym się z tym, kto wypisuje te bzdury i zapytałby, o co mu chodzi. A może o to, żeby przed derbowym meczem z katowiczanami zamieszać w naszej drużynie?
Nie da się ukryć, że "doniesienia" o strajku Marcina Szulika, który spokojnym głosem dementował internetowe informacje (podał je wczoraj Super Express), wzburzyły prezesa Zbigniewa Koźmińskiego. - To kłamstwo, bzdura i dajcie mi święty spokój - krzyknął zapytany o całą sprawę. Trener Waldemar Fornalik był spokojniejszy.
- Marcin trenuje normalnie - mówi trener. - Jest brany pod uwagę przy ustalaniu drużyny na mecz w Katowicach i pali się do gry.
I to jest dla trenera Górnika najważniejsze przed meczem z katowickim zespołem. przeciwko któremu nie będzie mógł zagrać Kazimierz Moskal. Wczorajsze badania USG wykazało bowiem uszkodzenie mięśnia dwugłowego i lekarz wysłała kapitana Zabrza na L-4.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]