Żurek przed meczem z Górnikiem: Bez sentymentów, wygra GKS

Mecz z Górnikiem to dla wielu ludzi związanych z GKS-em Katowice nie tylko kolejne derby. W barwach GKS znajduje się dwóch byłych graczy zabrzańskiego klubu - Stanisław Wróbel i Paweł Adamczyk oraz przede wszystkim trener Jan Żurek.
- Jestem z Zabrza, mieszkam w Zabrzu, ale teraz pracuję w Katowicach i nie ma mowy o żadnych sentymentach. Mogę wręcz powiedzieć, że wygra GKS - mówi wieczny optymista Jan Żurek.  - To jest ważny mecz dla wszystkich. Mamy na swoim koncie 14 punktów i koniecznie chcemy ten dorobek powiększyć o 3. Ze swojej strony mogę tylko zaprosić kibiców na stadion i obiecać, że będzie gorąco na boisku. Domyślam się, że i atmosfera na trybunach będzie wspaniała. O Wiśle już zapomnieliśmy. Nie ma co rozpamiętywać tamtej porażki, bo 5:0 to oni mogą wygrać z lepszymi od nas. W środę graliśmy z Amicą i był to dobry mecz - dodaje szkoleniowiec.

źródło: gks.katowice.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]