Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. legia.com.pl)Marek Motyka (trener Górnika): - Legia wygrała dziś zasłużenie. W pierwszej połowie mogliśmy oglądac absulutną dominację naszych rywali, fatlane błędy w obronie mojego zespołu. Dużo szczęścia i świetna dyspozycja bramkarza Sławika sprawiły, że do przerwy przegrywaliśmy tylko dwoma bramkami. W drugiej odsłonie walczyliśmy dla kibiców, byśmy wyjeżdzali z jak najmniejszym bagażem bramek. Legia nadal przeważała i to chyba ją za bardzo uspokoiło. Strzeliliśmy gola, potem w kocówce drugiego. Obiektywnie jednak patrząc Legia wygrała zasłużenie, ciesze się że takim wynikiem skończyło się spotkanie, bo mgło być znacznie gorzej.

Dariusz Wdowczyk (trener Legii): - Historia lubi się powtarzać. Rok temu też graliśmy z Górnikiem, prowadziliśmy 3:0, a spotkanie zakończyło się podobnym wynikiem. Dzisiejsze spotkanie powinniśmy wygrać pięć lub sześć do zera, wygraliśmy trzy do dwóch i w końcówce to Górnik nacierał.

- Mecz nam się dobrze ułożył, strzeliliśmy szybko dwie bramki, potem nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji, a to się zawsze mści. Stracone bramki bolą, gdyż znowu były to prezenty z naszej strony. Gole nie padły po jakiejś pięknej akcji rywali. Wrzutka w pole karne, tam stoi niekryty przez nikogo Moskal i pakuje piłkę do siatki. Nie możemy być dłużej instytucją charytatywną, która rozdaje takie prezenty. Nad tym przede wszystkim tj. nad poprawą gry obronnej będziemy pracować podczas tygodniowego zgrupowania. Cieszą trzy punkty i zbliżająca się przerwa w rozgrywkach. Będziemy mieli nad czym pracować i o czym rozmawiać.

źródło: legia.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]