Wrześniowa nadzieja

Eugeniusz Postolski (fot. Dziennik Zachodni) Wczoraj piłkarze Górnika analizowali sobotnią wyjazdową porażkę 2:3 z Legią. Przyglądano się m.in. sytuacji z 82 minuty, gdy Tomasz Łuczywek został bez piłki staranowany w polu karnym. Podczas pomeczowego spotkania z arbitrem Arturem Szydłowskim - dzięki kasecie przyniesionej przez kierownika warszawskiego klubu - pokazano ją także sędziemu. 

- Z tego ujęcia faktycznie można by się zastanowić nad podyktowaniem karnego - przyznał podobno krakowski arbiter przy jednej z powtórek, ale wyniku spotkania na pewno nic już nie zmieni.

Prezes Eugeniusz Postolski, który też mocno przeżywał ten mecz i uważa, że w pierwszej połowie piłkarze mieli "związane nogi", wciąż rozmawia z potencjalnymi inwestorami.

- Mam nadzieję, że w trzeciej dekadzie września będziemy już mogli informować o konkretach, i że będą to wieści pozytywne - stwierdził szef Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]