Motyka: Klub trzeba szanować

Marek Motyka (fot. legia.net)Trener Górnika Marek Motyka nie krył zdenerwowania po wczorajszym sparingowym meczu zabrzan z IV-ligową Koszarawą Żywiec. Zabrzanie wystąpili m.in. bez Mateusz Sławika, Tomasza Moskala czy Damiana Seweryna, co w żaden sposób nie zmienia oceny ich gry. 
Motyka zapowiada kilka poważnych rozmów ze swoimi piłkarzami. - Dałem pograć tym, którzy rzadko występują w lidze i naocznie przekonałem się, że decyzje personalne, które podejmuję, są słuszne. Kilku piłkarzy może spodziewać się po tym meczu, że długo nie będą w meczowej osiemnastce na spotkania ligowe. Trzeba szanować klub i swojego pracodawcę. Dzisiaj tego nie widziałem, a już pierwszą połowę trudno określić jakimkolwiek słowem - zakończył ocenę występu swoich piłkarzy Marek Motyka.
W piątek o godz. 16:30 Górnik gra kolejny sparing, tym razem z Walką Makoszowy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online