Forum
 

Rozmowa z Markiem Motyką, trenerem Górnika

Marek Motyka (fot. drożdżal)» Górnik nadal pozostaje bez jesiennego zwycięstwa na własnym stadionie...
Marek Motyka: Bardzo chcieliśmy wygrać z Odrą. Niestety, dwa fatalne błędy obrońców pozwoliły rywalom na strzelenie nam dwóch goli. Jestem jednak pełen podziwu dla moich piłkarzy za to, że potrafili się podnieść i doprowadzić do remisu. Ale satysfakcji z wyniku na pewno nie odczuwamy.

» Przeciwko Odrze wystawił pan mocno zmieniony skład. Co wpłynęło na takie posunięcia?
- Kontuzje piłkarzy. Nie mogłem brać pod uwagę Damiana Seweryna, Jana Ciosa i Krzysztofa Bukalskiego. Najpoważniejszy problem ma ten ostatni. W piątek przeszedł operację wyciągnięcia ze stopy odłamka kości i na pewno nie zagra przez kilka tygodni.

» To kolejny mecz, w którym Górnik zdecydowanie przeważa w ostatnim kwadransie. O kondycję zawodników chyba nie musi się pan martwić?
- Przygotowanie fizyczne wygląda rzeczywiście wspaniale, a przecież podczas dwóch tygodni przerwy w rozgrywkach naprawdę ciężko pracowaliśmy, trenując dwa razy dziennie. Szkoda, że na razie w tych końcówkach nie potrafimy strzelać goli za trzy punkty, ale wierzę, że ten moment już wkrótce nastąpi.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online