Wypowiedzi Iwańskiego i Aleksandra po wczorajszym meczu

Arkadiusz AleksanderMaciej Iwański (Zagłębie Lubin): - Przyszedł słabszy dzień fizycznie i tak to dzisiaj wyglądało. W Łodzi zostawiliśmy dużo zdrowia, ale to nie jest wytłumaczenie. Tam biegaliśmy cały czas bez zarzutu, a dzisiaj nie mogliśmy rozwinąć skrzydeł. Jeśli nie można wygrać to trzeba cieszyć się z jednego punktu, który potem może się przydać. Wygrywaliśmy 1:0 i zamiast kontrolować mecz to Górnik zepchnął nas do defensywy i strzelił nam bramkę. W drugiej połowie chcieliśmy strzelić zwycięskiego gola, ale czegoś nam brakło.

Arkadiusz Aleksander (Górnik Zabrze): - W pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym, mieliśmy sytuacje do zdobycia bramki. W drugiej natomiast Zagłębie nas przycisnęło i miało zdecydowaną przewagę. Uważam, że pierwsza połowa była dla nas, a druga dla Zagłębia. Kiedyś mam nadzieję, że wrócę na dolny Śląsk do Śląska Wrocław, kiedy ten będzie grał w pierwszej lidze. (?! - redakcja)

źródło: sportowefakty.pl