Piłkarskie święto w Gnieźnie

Piłkarskie święto będą mieli kibice w Gnieźnie. W ramach 1/16 finału Pucharu Polski trzecioligowy Mieszko podejmować będzie Górnika Zabrze. Dla gnieźnian będzie to pierwsza oficjalna konfrontacja z pierwszoligowym zespołem od 1989 roku. Wówczas w ćwierćfinale Pucharu Polski przegrali na własnym boisku z Legią Warszawa 0:5. 

Zdaniem trenera Mieszka Jerzego Kasalika, jego piłkarze w spotkaniu z Górnikiem nie stoją na straconej pozycji.

"Mamy przecież zawodników takich, jak Darek Wojciechowski, Przemek Urbaniak, Krzysiek Piskuła czy Waldek Przysiuda, którzy z niejednego pieca chleb jedli. Pewnie na dziesięć meczów z Górnikiem przegralibyśmy dziewięć. Ale to jedno może akurat wypadnie we wtorek" - powiedział PAP Kasalik.

Spotkanie rozpocznie się jutro o godz. 16:00. Klub z ulicy Sturumykowej przygotował 10 tysięcy biletów, w tym 150 dla kibiców Górnika.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]