Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek MotykaMarek Motyka (Górnik Zabrze): - Nie ukrywam, że w przerwie w naszej szatni było bardzo gorąco. Powiedziałem chłopakom, że nie mam zamiaru się kompromitować przed kibicami z Zabrza, którzy przyjechali za nami do Gniezna. Wstydzę się za pierwszą połowę. W drugiej połowie na boisko weszło trzech nowych piłkarzy i na szczęście nasza gra była już lepsza. Niektórzy zawodnicy otrzymali dziś ode mnie szansę, żeby udowodnić mi, że się mylę nie wstawiając ich wcześniej do składu. Niestety, pokazali, że są daleko od zespołu. Dzisiaj zagraliśmy żenująco słabo.

Uważam, że czerwona kartka była jak najbardziej zasłużona. To było chamskie, brutalne wejście na łydkę mojego zawodnika.

Jerzy Kasalik (Mieszko Gniezno): - Myślę, że to postawa moich piłkarzy była przyczyną słabszej gry Górnika. Pomimo porażki, uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie. Moim zawodnikom należą się za postawę słowa uznania. Gdyby tak grali w lidze, w cuglach wygrywaliby każde ze spotkań.

Uważam, że czerwona kartka dla mojego piłkarza była słuszna. Być może, gdyby sędzia spojrzał na niego przychylnym okiem mógł dać tylko żółtą. Niestety, stało się inaczej. Dlaczego wylądowałem na trybunach? Za wymianę męskich uwag z arbitrem. Po meczu wszystko sobie wyjaśniliśmy. Nie mam do sędziego żadnych pretensji.

źródło: sportowefakty.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]