Browar Van Pur sponsorem Górnika!

Górnikowi Zabrze w końcu udało się zdobyć inwestora, którego logo pojawi się na koszulkach piłkarzy już podczas niedzielnego meczu z Cracovią. Zabrzanie związali się z browarem Van Pur, który swego czasu przejął Browary Górnośląskie w Zabrzu. 

Efekt współpracy jest taki, że przez 1,5 roku piłkarze będą grali z napisem "Karpackie" na piersiach. To marka sztandarowego piwa produkowanego przez Browar Van Pur. - Myślę, że to będzie dla obu stron dobry interes. Zależało nam na wiarygodnej firmie, która zwiąże się z nami na dłużej. Ten efekt został osiągnięty - twierdzi Krzysztof Maj, dyrektor d.s. marketingu Górnika. Nieoficjalnie mówi się, że kasa klubu w tym czasie może wzbogacić się o milion złotych. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2007/08. W każdym razie już trwa naszywanie logo na koszulki.

To zresztą nie koniec współpracy browaru z 14-krotnym mistrzem Polski. Mniej więcej za miesiąc na rynek powinno trafić piwo "Górnik Zabrze", z którego klub miesięcznie powinien dostawać konkretną kwotę. - Jakość piwa będzie przednia i mogę ten napój polecić każdemu kibicowi. Trudno jednak ukryć, że oferta jest kierowana głównie do fanów Górnika, których na Śląsku nie brakuje. Od każdej sprzedanej puszki trafi do klubu konkretna kwota - dodaje Maj.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]